Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd

Ne diyorsak onu yap, ne yaptığımızı söyle!

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: NKH rulo şekillendirme
No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: 100000-150000
Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
NKH makineleri, panel / çatı kiremit / aşık / sırt kapağı / boru / metal güverte hatları / boyuna kesilmiş ve geri tepme hatları / sıkma / eğri makineleri / katlama makineleri vb.

10 yılı aşkın tecrübe, dünyanın dört bir yanından en iyi uygulamaları bilmemize ve bunları birleştirmemize olanak sağlamıştır. Modern rulo şekillendirme hatlarının geliştirilmesi ve sunulması konusunda firmamızın tasarım, performans ve kalite standartlarının önemi konusundaki farkındalığını geliştirmemize olanak sağlamıştır.

Mükemmellik bizim beklentimizdir. Kaliteye tutarlı bir bağlılık, kuruluşumuzun her kademesinde ve içindeki her bireyde sürdürdüğümüz bir şeydir. Parça veya montaj, servis veya satışlarda çalışarak çalışarak, NKH makine ekibinin her üyesi oluşturduğumuz her makinenin geliştirme sürecine katılır. Ekibimizin her bir üyesinin sunduğu deneyim, yaratıcılık ve bilgelikten tam olarak yararlanarak yüksek standartlarınızı karşılayacağız. Genel hedefimiz, bir NKH Makine ile yaptığınız yatırımın karşılığını almanıza değer kar elde etmenize yardımcı olarak sizin için mümkün olan en iyi sonucu sağlamaktır.

Roll şekillendirme gereksinimlerinizi tartışmak için dünyanın her yerinde sizinle tanışmaya hazırız ve ilk sorunuzu almak için +8615960251792 numaralı telefondan Sales Manager Bayan Lilly Zheng'i aramanız memnuniyetle karşılanıyor.

BİZ NE SÖYLEYİN, SİZ NE YAPARIZ?

Geçmiş
NKH makineleri dünyanın her yerindeki müşterileri için rulo şekillendirme hatları ve montajları üretmektedir. Bu 10 yıllık deneyim, dünyanın dört bir yanından en iyi uygulamaları bilmemize ve bunları birleştirmemize olanak sağlamıştır. Modern yüksek hızlı rulo şekillendirme hatlarının geliştirilmesi ve sunulması konusunda firmamızın tasarım, performans ve kalite standartlarının önemi konusundaki farkındalığını geliştirmemizi sağlamıştır. Yurtdışında çok sayıda ve çeşitli ülkelere hatları teslim ettik. Uluslararası deneyimimiz, gerekli makinelerinizi verimli bir şekilde üretmek için size yüksek bir gelişmişlik standardı sunabilmemizi sağlar. Taleplerimizi yerine getireceğimize ve size ekonomik bir fiyatla ve çok güvenilirlik düzeyinde verimli, doğru ve yüksek hızlı rulo şekillendirme hatları sağlayacağımıza söz veriyoruz.

Hizmet
NKH makineleri, karo hatları, aşık hatları, sırt kapakları, boru ve boru hatları, metal güverte hatları, panel hatları ve katlama makineleri, boy kesme hatları, dilme hatları vb. Gibi çok çeşitli rulo şekillendirme makinelerinin deneyimli bir üreticisidir. İşlenmiş parçaların yüksek hızını ve yüksek hassasiyetini sağlamak için yüksek hızlı çizgiler tasarlama konusunda çok deneyimli ve kesintisiz kesim hatları.

Ekibimiz
Harika insanlar harika makineler yapar. İnsanlarımız, bulabileceğin en iyiler arasında. Büyümeye devam ettikçe, NKH makine ekibinin her yeni üyesi, deneyimli gazilerimizle yan yana çalıştıkları sırada geniş ve sürekli eğitim alıyor. Üstün bir ürün yaratmanın ekip çalışmasının önemini anlıyoruz. Ve müşterilerimizin burada şirketimizde sıcak, baskısız ve yardımcı bir atmosfer yaşamalarını istiyoruz. Bizimle yapılan bir satın alım, duyulacağınız ve siparişinizle ilgili kararlar alma konusunda oldukça katı olacağınız anlamına gelir. Makineniz onlarca yıl sürecek şekilde tasarlanacak ve sahip olduğunuz sürece işletmeniz için kesintisiz kar elde etmenizi sağlayacak. Makinenizle ilgili herhangi bir sorun varsa, servis departmanımız size hızlıca geri dönüp çalışmaya başlamanız için zamanında ve yardımcı bir şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin